Kultura i sport

Zostań Miss Powiatu Łęczyńskiego

Zostań Miss Powiatu Łęczyńskiego

Dożynki Powiatu Łęczyńskiego odbędą się 9 września w Ludwinie. Jak co roku jedną z atrakcji imprezy będą Wybory Miss. Nabór kandydatek potrwa do 10 sierpnia.
W Wyborach Miss Powiatu Łęczyńskiego mogą wziąć udział wszystkie piękne i odważne mieszkanki powiatu łęczyńskiego, powyżej 15 roku życia - osoby niepełnoletnie biorą udział za zgodą opiekuna prawnego.
 
Podobnie jak w latach ubiegłych, uczestniczki konkursu zaprezentują się na dożynkowej scenie w stroju ludowym oraz wieczorowym. Udział w konkursie to okazja do realizacji swoich marzeń i sprawdzenia się przed konkursowym jury oraz zgromadzoną publicznością. Na laureatki czeka wiele atrakcyjnych nagród – m.in. nagrody finansowe, upominki, vouchery na usługi szkoleniowe, kosmetyczne, fryzjerskie, restauracyjne, a także możliwość zaistnienia w świecie modelingu.
 
Organizatorami konkursu są: Starostwo Powiatowe w Łęcznej oraz DIVA GLAMOUR EVENT AGENCY.
 
Nabór kandydatek prowadzony będzie do 10 sierpnia przez Starostwo Powiatowe w Łęcznej.
 
Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie http://www.powiatleczynski.pl
 
Informacji na temat konkursu udziela Wydział Inwestycji, Promocji i Rozwoju Powiatu -tel. 81/ 531 52 04 lub 81/ 531 52 02.
 
Zgłoszenia należy przesłać w formie skanu na adres e–mail: a.wolska@powiatleczynski.pl lub dostarczyć osobiście do Starostwa Powiatowego w Łęcznej (pokój nr 9 lub Lokalne Centrum Informacji Turystycznej).

Autor: Gmina Spiczyn
Powrót