Kultura i sport

Wybory Miss Dożynek Powiatu Łęczyńskiego

Wybory Miss Dożynek Powiatu Łęczyńskiego

Zostań Miss Dożynek 2017! 27 sierpnia 2017 roku odbędą się Dożynki Powiatu Łęczyńskiego w Milejowie podczas których kolejny już raz zostanie wybrana Miss Dożynek. Zgłoszenia kandydatek będą przyjmowane do 31 lipca w Starostwie Powiatowym lub przez Internet.
W związku z tym wszystkie dziewczyny z powiatu łęczyńskiego, które ukończyły 15 lat serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w konkursie. Niepełnoletnie kandydatki mogą wziąć udział w konkursie za zgodą opiekuna prawnego.

Uczestniczki będą miały okazję zaprezentować się w:
  • pięknym i tradycyjnym stroju ludowym
  • własnym stroju wieczorowym. 
Współorganizator konkursu Studio Wizażu & Stylizacji „Diva Glamour” jak co roku, w ramach nagrody oferuje uczestniczkom współpracę ze światem mody, główny sponsor Szkoła Leader School w Łęcznej ufunduje dla laureatki kurs językowy. Do wygrania również wiele atrakcyjnych nagród zarówno pieniężnych jak i rzeczowych (m.in. sesja zdjęciowa, bilety na pokaz mody, biżuteria, vouchery na zakupy ubrań, vouchery sportowe, restauracyjne, kosmetyczne, fryzjerskie). 
Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać na stronie:http://www.powiatleczynski.pl, w Wydziale Inwestycji, Promocji i Rozwoju, tel. 81 531 52 02, e-mail: a.misztal@powiatleczynski.pl oraz na Fanpage Facebook -MISS DOŻYNEK
Wybory Miss Dożynek Powiatu Łęczyńskiego

Autor: Gmina Spiczyn
Powrót