Kultura i sport

Konkurs Fotograficzny "(Nie) znane tajemnice Pojezierza"

Konkurs Fotograficzny "(Nie) znane tajemnice Pojezierza"

Starostwo Powiatowe w Łęcznej zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pt. "(Nie) znane tajemnice Pojezierza". Organizatorzy oczekują na zdjęcia, które doskonale prezentują kameralny charakter i piękno Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego. Termin nadsyłania prac: 30.11.2016 r.

Fotografie powinny być wykonane na terenie powiatu łęczyńskiego. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach tematycznych: Pojezierze historyczne i kulturowe oraz Pojezierze przyrodnicze i wypoczynkowe.

Uczestnikami konkursu mogą być osoby powyżej 16 roku życia, nie prowadzące działalności gospodarczej w zakresie profesjonalnego świadczenia usług fotograficznych. Jedna osoba może zgłosić maksymalnie 4 zdjęcia.

Nabór prac trwa do 30 listopada 2016 r. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowane jest na 9 grudnia 2016. Najlepsze prace zostaną zaprezentowane w formie wystawy zorganizowanej w siedzibie Organizatora oraz na stronach internetowych Organizatora.

Na zwycięzców czekają nagrody finansowe:

I miejsce – 250 zł

II miejsce – 150 zł

III miejsce – 100 zł

W każdej z kategorii przewidziano również nagrodę Internautów, w postaci vouchera o wartości 350 zł, ufundowanego przez firmę VICO.

Szczegóły na temat konkursu: http://www.turystyka-pojezierze.pl

Plakat


Autor: Gmina Spiczyn
Powrót