Aktualności

Gala Piosenki Disco Polo

Gala Piosenki Disco Polo

Gmina Spiczyn serdecznie zaprasza wszystkich miłośników muzyki na galę piosenki Disco Polo, która odbędzie się w dniu 17 maja o godz. 19.00 ( po zakończeniu imprezy plenerowej „Miodosytnia Króla Jana”)
IMPREZA na terenie zespołu pałacowo-parkowego w Zawieprzycach. Wystąpią topowe zespoły disco polo m.in. Czadomen, Faster, Extramocni i News.
 
Wstęp wolny !
 
INFORMACJE O ZESPOŁACH
 
FASTER - Rewelacja lat 2012/2013. Zespół tworzą młodzi, przebojowi i energiczni mężczyźni rodem z Mazur. Członkowie zespołu sami tworzą muzykę, piszą teksty i nagrywają teledyski – tworzą więc swoją muzykę od A do Z. Ich koncerty cieszą się ogromną popularnością. Ich przebój „Zróbmy deal” zyskał ponad milion odsłon na youtube. Znani także z „Jesteś głupia”, „Seniorita”, „Nie mam siana”.
 
 
 
 
NEWS - Zespół powstał w roku 2013. Tworzy go grupa młodych, utalentowanych, wykształconych muzyków. Ich autorskie utwory to „Znowu jest naj”, „Proszę zostań”, „Tylko bądź”, „Delegacja”, „Wakacje”, „Czekam Kotku”.
 
 
 
 
 
 
 
EXTRA MOCNI - Jeden z najbardziej obiecujących debiutów polskiej sceny dance w roku 2015. Skład zespołu: Piotrek – wokal, Krzysiek – perkusja, Michał – gitara. W jeden band połączyła ich miłość do muzyki  tanecznej.  Aktualnie mają już kilka swoich utworów i pracują nad autorską płytą. Ich piosenki to m.in.: „Moja Mała”, „Nie czaje Cię”, „Moja Kochana”. 
 
 
 
 
 
 
 
CZADOMAN - Wokalista disco polo kryjący się pod maską i okularami, występujący w charakterystycznym czerwono-żółtym stroju. Niezwykle szybko zdobył ogromną ilość fanów dzięki utworom „Chodź na kolana” i „Ruda tańczy jak szalona”. 

Autor: Gmina Spiczyn
Powrót