Aktualności

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Targach Ekonomii Społecznej w roli odwiedzającego.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Targach Ekonomii Społecznej w roli odwiedzającego.

Targi mają na celu zaprezentowanie wyrobów podmiotów ekonomii społecznej funkcjonujących na terenie województwa lubelskiego.
Prezentacja podmiotów ekonomii społecznej na targach ekonomii społecznej pozwoli zaznaczyć ich obecność na lokalnym rynku oraz zwiększy świadomość konsumentów na temat posiadanej przez nich oferty handlowej. Podczas Targów klienci będą mogli bezpośrednio zapoznać się z ofertą ze strony Wystawców oraz dokonać zakupów ich produktów. Na tegorocznych Targach będzie można odnaleźć zarówno wyroby gastronomiczne, jak również rękodzieła artystycznego. Podmioty ekonomii społecznej łączą działalność biznesową z działalnością społeczną, poprzez wspieranie osób wykluczonych społecznie. Kupując ich produkty pomagamy osobom, które z różnych powodów nie mogą odnaleźć się na otwartym rynku pracy.
 
Udział w Targach Ekonomii Społecznej jest bezpłatny.
Targi Ekonomii Społecznej odbędą się podczas X Europejskiego Festiwalu Smaków w dniach 7-8 września 2018 roku w godzinach 10:00-18:00 na Rynku Starego Miasta w Lublinie przy Trybunale Koronnym. Uroczyste otwarcie Targów nastąpi w piątek 7 września o godz. 11:00.
Organizator w programie Targów przewidział dodatkowe atrakcje w postaci: animacji dla dzieci, konkursów z nagrodami oraz występów artystycznych.
W związku z powyższym pragniemy, aby wspólnie z nami współtworzyli Państwo to wydarzenie i tym samym serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w targach.
 
Z poważaniem
Anna Harkot
specjalista ds. organizacyjnych  
 
Oddział Projektowania oraz Funduszy Europejskich Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie ul. Diamentowa 2
tel. 81 528 76 24
 
 

Autor: Gmina Spiczyn
Powrót