Aktualności

Weź CV - przyjdź na Targi Pracy 2017

Weź CV - przyjdź na Targi Pracy 2017

Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej wraz z Punktem Pośrednictwa Pracy OHP w Łęcznej zapraszają na Targi Pracy, które odbędą się w dniu 25 kwietnia 2017 roku, w godzinach 10.00 – 13.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łęcznej (Centrum Zarządzania Siecią).

Targi Pracy adresowane są do osób poszukujących zatrudnienia, pracodawców, przedsiębiorców oraz instytucji rynku pracy.

Organizacja Targów stwarza możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu - pracodawcom z potencjalnymi kandydatami do pracy, a osobom poszukującym zatrudnienia daje szansę zapoznania się z zakresem/profilem działalności firm, poznania zasad rekrutacji, złożenia dokumentów aplikacyjnych, zaprezentowania siebie we wstępnych rozmowach kwalifikacyjnych.

Organizatorzy zachęcają do udziału, gdyż jest to szansa, by spotkać się osobiście z wieloma pracodawcami, wypytać o wszystkie interesujące szczegóły i zostawić swoje CV. Dlatego też warto zabrać ze sobą kilka jego egzemplarzy.  Targi są też propozycją dla młodych ludzi kończących szkołę średnią, którzy chcieliby się zapoznać  z sytuacją na rynku pracy, ofertami dotyczącymi wolnych miejsc pracy, a także do zapoznania się z ofertą usług zarówno Urzędu Pracy jak i Ochotniczych Hufców Pracy.

Taka forma kontaktu pozytywnie postrzegana jest przez pracodawców i przedsiębiorców, którzy aktualnie posiadają wolne miejsca pracy lub noszą się z zamiarem zwiększenia poziomu zatrudnienia w najbliższej przyszłości.  

Honorowy patronat nad Targami objęli: Starosta Łęczyński, Łęczna24,Tuba Łęcznej oraz Tygodnik lokalny „Wspólnota Łęczyńska”.

Weź CV - przyjdź na Targi Pracy 2017

Plakat A3, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [971.22 KB]

 


Autor: Gmina Spiczyn
Powrót