Aktualności

Konsultacje społeczne projektu Ustawy o Narodowym Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

Konsultacje społeczne projektu Ustawy o Narodowym Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

Adam Lipiński - PEŁNOMOCNIK RZĄDU DS. SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO oraz Przemysław Czarnek - WOJEWODA LUBELSKI zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu województwa lubelskiego na spotkanie poświęcone omówieniu Narodowego Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

W spotkaniu  wezmą udział reprezentanci Departamentu Społeczeństwa Obywatelskiego Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, którzy przedstawią Państwu cele i funkcje mającego powstać Narodowego Centrum oraz zmiany, jakie spowoduje jego powstanie. Odpowiedzą także na Państwa pytania oraz zanotują Państwa uwagi i wątpliwości do projektowanych zmian, które następnie będą dyskutowane przez projektodawców Ustawy.  

 

Spotkanie jest elementem konsultacji społecznych projektu Ustawy o Narodowym Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Analogiczne spotkania odbędą się we wszystkich województwach.

 

Spotkanie odbędzie się w dn. 19.12.2016 w godzinach 11.00-13.00 w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Spokojnej 4.

 

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dn. 16.12.2016 na adres: lsikora@lublin.uw.gov.pl

 

Serdecznie zapraszamy!


Autor: Gmina Spiczyn
Powrót